Cukierki Milka Bonbons Milk Creme 86 g
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Cukierki Milka Bonbons Milk Creme to praliny z czekolady mlecznej z mleka alpejskiego z nadzieniem mlecznym oraz kawałkami orzechów laskowych. Produkt zawiera kremowe wnętrze otoczone warstwą czekolady mlecznej.
Cukierki zawierają nadzienie mleczne (38%) oraz kawałki orzechów laskowych (3,5%).
Cechy produktu
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
nadzienie mleczne (38%)
kawałki orzechów laskowych (3,5%)
opakowanie 86 g
Składniki
Cukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, kawałki orzechów laskowych, emulgator (lecytyny sojowe), pasta z orzechów laskowych, aromaty.
Nadzienie mleczne zawiera 7% odtłuszczonego mleka w proszku.
Produkt zawiera: mleko, soję, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie, pszenicę oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2389 kJ / 573 kcal |
| Tłuszcz | 37 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 53 g |
| w tym cukry | 52 g |
| Błonnik | 1,4 g |
| Białko | 5,5 g |
| Sól | 0,26 g |
Waga
86 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

