Cukierki Milka Bonbons Oreo 86 g
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Cukierki Milka Bonbons Oreo to praliny z czekolady mlecznej z mleka alpejskiego z nadzieniem mlecznym oraz dodatkiem kruszonych ciastek kakaowych. Produkt zawiera kremowe wnętrze oraz kawałki ciastek w czekoladzie mlecznej.
Cukierki zawierają nadzienie mleczne (37%) oraz pokruszone ciastka kakaowe (3%).
Cechy produktu
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
nadzienie mleczne (37%)
kawałki ciastek kakaowych (3%)
opakowanie 86 g
Składniki
Cukier, tłuszcz palmowy, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, mąka pszenna, emulgator (lecytyny sojowe), pasta z orzechów laskowych, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,2%), syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia pszenna, substancje spulchniające (E503, E501, E500), aromaty, sól, regulator kwasowości (E524).
Produkt zawiera: mleko, soję, pszenicę, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2357 kJ / 565 kcal |
| Tłuszcz | 36 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 55 g |
| w tym cukry | 53 g |
| Błonnik | 1,2 g |
| Białko | 5,2 g |
| Sól | 0,30 g |
Waga
86 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

