Czekolada Milka Choco Biscuit 300 g
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Czekolada Milka Choco Biscuit to tabliczka czekolady mlecznej z mleka alpejskiego z dodatkiem herbatników oraz kremowego nadzienia kakaowego i mlecznego. Produkt zawiera warstwy nadzienia oraz kawałki herbatników umieszczone w czekoladzie mlecznej.
Tabliczka zawiera herbatniki (13%), kremowe nadzienie kakaowe (28%) oraz kremowe nadzienie mleczne (18%) otoczone czekoladą mleczną.
Cechy produktu
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
kremowe nadzienie kakaowe (28%)
kremowe nadzienie mleczne (18%)
kawałki herbatników (13%)
tabliczka czekolady 300 g
Składniki
Cukier, olej palmowy, mąka pszenna, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, kakao w proszku (1%), emulgator (lecytyny sojowe), syrop glukozowy, pasta z orzechów laskowych, sól, substancje spulchniające (E500, E503), aromaty.
Produkt zawiera: mleko, soję, pszenicę, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, jaja, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2344 kJ / 562 kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 56 g |
| w tym cukry | 47 g |
| Błonnik | 2,1 g |
| Białko | 4,9 g |
| Sól | 0,28 g |
Waga
300 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

