Czekolada Milka Crispy Joghurt 300 g
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Czekolada Milka Crispy Joghurt to tabliczka czekolady mlecznej z mleka alpejskiego z nadzieniem jogurtowym oraz dodatkiem chrupiących składników zbożowych. Produkt zawiera kremowe nadzienie jogurtowe oraz mieszankę płatków kukurydzianych i ryżowych.
Tabliczka zawiera nadzienie jogurtowe (48%) oraz mieszankę płatków kukurydzianych i ryżowych (5,5%) otoczoną czekoladą mleczną.
Cechy produktu
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
nadzienie jogurtowe (48%)
mieszanka płatków kukurydzianych i ryżowych (5,5%)
tabliczka czekolady 300 g
Składniki
Cukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, mąka ryżowa (4%), serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczony jogurt w proszku (2,5%), tłuszcz mleczny, mąka kukurydziana (1%), emulgator (lecytyny sojowe), pasta z orzechów laskowych, kwas (kwas cytrynowy), sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty.
Produkt zawiera: mleko, soję, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie, pszenicę oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2344 kJ / 562 kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 57 g |
| w tym cukry | 52 g |
| Błonnik | 1,1 g |
| Białko | 4,5 g |
| Sól | 0,27 g |
Waga
300 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

