Czekolada Milka Gingerbread 300 g
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Czekolada Milka Gingerbread to tabliczka czekolady mlecznej z mleka alpejskiego z dodatkiem kawałków ciastka korzennego oraz nadzienia o smaku waniliowym. Produkt łączy czekoladę mleczną z aromatycznymi kawałkami ciastka i kremowym nadzieniem.
Tabliczka zawiera ciastko korzenne (14%) oraz nadzienie o smaku waniliowym (45%) otoczone czekoladą mleczną.
Cechy produktu
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
nadzienie o smaku waniliowym (45%)
kawałki ciastka korzennego (14%)
tabliczka czekolady 300 g
Składniki
Cukier, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, mąka pszenna, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), skrobia pszenna, emulgatory (lecytyny sojowe, E476), przyprawy (0,3%) (cynamon, imbir, gałka muszkatołowa, ziele angielskie), syrop z cukru karmelizowanego, syrop glukozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), pasta z orzechów laskowych, aromaty.
Produkt zawiera: mleko, soję, pszenicę, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, jaja, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2350 kJ / 563 kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 56 g |
| w tym cukry | 48 g |
| Błonnik | 1,3 g |
| Białko | 4,5 g |
| Sól | 0,22 g |
Waga
300 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

