Czekolada Milka Toffee Whole Nut 300 g
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Czekolada Milka Toffee Whole Nut to tabliczka czekolady mlecznej z mleka alpejskiego z dodatkiem całych orzechów laskowych oraz nadzienia karmelowego i mlecznego. Produkt zawiera kremowe warstwy nadzienia oraz orzechy laskowe umieszczone w czekoladzie mlecznej.
Tabliczka zawiera nadzienie mleczne o smaku karmelowym (32%), nadzienie karmelowe (10%) oraz całe orzechy laskowe (8%) otoczone czekoladą mleczną.
Cechy produktu
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
nadzienie mleczne o smaku karmelowym (32%)
nadzienie karmelowe (10%)
całe orzechy laskowe (8%)
tabliczka czekolady 300 g
Składniki
Cukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, orzechy laskowe, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, mleko skondensowane słodzone, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), emulgator (lecytyny sojowe), syrop z cukru inwertowanego, pasta z orzechów laskowych, syrop z cukru karmelizowanego, aromaty, sól.
Produkt zawiera: mleko, soję, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie, pszenicę oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2332 kJ / 560 kcal |
| Tłuszcz | 36 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 52 g |
| w tym cukry | 49 g |
| Błonnik | 2 g |
| Białko | 5,4 g |
| Sól | 0,24 g |
Waga
300 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

