Figurka Milka Zając Led
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Figurka Milka Zając Led Czek to czekoladowa figurka z czekolady mlecznej z mleka alpejskiego w kształcie zajączka. Produkt wykonany jest z czekolady mlecznej Milka i zapakowany w ozdobną folię.
Cechy produktu
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
figurka w kształcie zajączka
produkt sezonowy
opakowanie 45 g
Składniki
Cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyny sojowe, E476), pasta z orzechów laskowych, aromaty.
Produkt zawiera: mleko, soję, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie, pszenicę oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2257 kJ / 541 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 56 g |
| w tym cukry | 55 g |
| Błonnik | 2,3 g |
| Białko | 6,4 g |
| Sól | 0,28 g |
Waga
45 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

