Jajka Milka Oreo
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Jajka Milka Oreo to zestaw czekoladowych jajek z czekolady mlecznej z mleka alpejskiego z nadzieniem mlecznym o smaku waniliowym oraz dodatkiem kruszonych ciastek kakaowych. Produkt zawiera kremowe nadzienie oraz kawałki ciastek w czekoladzie mlecznej.
Jajka zawierają nadzienie mleczne (39%) o smaku waniliowym oraz pokruszone ciastka kakaowe (4%).
Cechy produktu
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
nadzienie mleczne o smaku waniliowym (39%)
kawałki ciastek kakaowych (4%)
zestaw czekoladowych jajek
opakowanie 128 g
Składniki
Cukier, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, mąka pszenna, emulgatory (lecytyny sojowe, E475), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,2%), pasta z orzechów laskowych, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia pszenna, substancje spulchniające (E501, E503, E500), aromaty, sól, regulator kwasowości (E524).
Produkt zawiera: mleko, soję, pszenicę, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2348 kJ / 563 kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 53 g |
| w tym cukry | 51 g |
| Błonnik | 1,4 g |
| Białko | 6,7 g |
| Sól | 0,29 g |
Waga
128 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

