Jajka Milka z nadzieniem mlecznym
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Jajka Milka z nadzieniem mlecznym to zestaw czekoladowych jajek z czekolady mlecznej z mleka alpejskiego z kremowym nadzieniem mlecznym. Produkt składa się z kilku jajek umieszczonych w opakowaniu z dołączoną łyżeczką do spożycia.
Jajka zawierają nadzienie mleczne (47%) otoczone czekoladą mleczną.
Cechy produktu
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
nadzienie mleczne (47%)
zestaw czekoladowych jajek
dołączona łyżeczka do spożycia
opakowanie 136 g
Składniki
Cukier, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory (lecytyny sojowe, E475), pasta z orzechów laskowych, aromaty.
Produkt zawiera: mleko, soję, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie, pszenicę oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2388 kJ / 573 kcal |
| Tłuszcz | 37 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 52 g |
| w tym cukry | 51 g |
| Błonnik | 1,2 g |
| Białko | 6,8 g |
| Sól | 0,25 g |
Waga
136 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

