Mieszanka Wedlowska
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Mieszanka Wedlowska to zestaw cukierków w czekoladzie deserowej zawierający różne rodzaje pralin i słodyczy. W opakowaniu znajdują się między innymi popularne cukierki Bajeczny, Pierrot oraz Kokosek.
Cechy produktu
mieszanka cukierków w czekoladzie deserowej
różne rodzaje pralin w jednym opakowaniu
Składniki
Cukier, tłuszcze roślinne (palmowe), czekolada deserowa (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe, E476), aromaty, serwatka w proszku (z mleka), mleko pełne w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, listki waflowe (mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, olej słonecznikowy), prażone ziarna orzeszków arachidowych, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu), praski karmelowe, wiórki kokosowe, karmelizowane ziarno kakaowe, regulator kwasowości, sól, barwniki (ekstrakt z papryki), naturalny aromat waniliowy.
Produkt zawiera: mleko, soję, pszenicę, jaja, orzeszki ziemne, żyto.
Produkt może zawierać: orzechy.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2286 kJ / 548 kcal |
| Tłuszcz | 34 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 52 g |
| w tym cukry | 48 g |
| Błonnik | 3,5 g |
| Białko | 7,5 g |
| Sól | 0,15 g |
Waga
3 kg
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.




