Śliwki w czekoladzie
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Śliwki w czekoladzie to kandyzowane owoce śliwki pokryte warstwą czekolady. Produkt łączy słodki smak suszonych śliwek z intensywnym smakiem czekolady.
Opakowanie zawiera śliwki w czekoladzie w formie pojedynczych słodyczy.
Cechy produktu
kandyzowane śliwki w czekoladzie
70% śliwek, 30% czekolady
słodycze owocowe w polewie czekoladowej
opakowanie 180 g
Składniki
Śliwki kandyzowane 70% (śliwki, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), czekolada 30% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny – shea, emulgator: lecytyny).
Czekolada: masa kakaowa minimum 43%. Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne.
Produkt może zawierać: jaja, mleko, orzechy, orzeszki ziemne, sezam, soję, pszenicę.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1602 kJ / 381 kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Węglowodany | 66 g |
| w tym cukry | 58 g |
| Białko | 2,2 g |
| Sól | 0,02 g |
Waga
180 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

