Zestaw Milka Egg Hunt Basket
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Zestaw Milka Egg Hunt Basket to opakowanie zawierające mieszankę czekoladowych jajek z czekolady mlecznej z mleka alpejskiego. W zestawie znajdują się różne formy czekoladowych jajek Milka, w tym jajka z czekolady mlecznej oraz jajka z czekolady mlecznej z chrupiącą cukrową skorupką.
Produkt zapakowany jest w pudełko z uchwytem.
Cechy produktu
mieszanka czekoladowych jajek Milka
czekolada mleczna z mleka alpejskiego
część jajek z chrupiącą cukrową skorupką
zestaw w pudełku z uchwytem
opakowanie 162 g
Składniki
Cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny sojowe), pasta z orzechów laskowych, skrobia modyfikowana, maltodekstryna, aromaty, barwniki (antocyjany, czerwień buraczana, karoteny, ekstrakt z papryki).
Produkt zawiera: mleko, soję, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2219 kJ / 531 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 58 g |
| Błonnik | 2,1 g |
| Białko | 6,1 g |
| Sól | 0,26 g |
Waga
162 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

