Zestaw słodyczy Milka z maskotką
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Opis produktu
Zestaw słodyczy Milka z maskotką to opakowanie zawierające mieszankę czekolady mlecznej oraz czekolady nadziewanej z mleka alpejskiego. Produkt zapakowany jest w kartonowe opakowanie z pluszową maskotką w kształcie zajączka.
Zestaw zawiera różne formy czekolady Milka w jednym opakowaniu.
Cechy produktu
mieszanka czekolady mlecznej Milka
czekolada nadziewana z mleka alpejskiego
zestaw słodyczy w opakowaniu kartonowym
maskotka w kształcie zajączka
opakowanie 96 g
Składniki
Cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), olej palmowy, tłuszcz mleczny, mąka pszenna, emulgator (lecytyny sojowe), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia pszenna modyfikowana, maltodekstryna, sól, barwniki (antocyjany, czerwień buraczana, karoteny, ekstrakt z papryki), substancje spulchniające (E503, E501, E500), aromaty, regulator kwasowości (E524).
Produkt zawiera: mleko, soję, pszenicę, orzechy laskowe.
Produkt może zawierać: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy makadamia, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie oraz inne zboża zawierające gluten.
Wartości odżywcze w 100 g produktu
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2204 kJ / 527 kcal |
| Tłuszcz | 28 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 62 g |
| w tym cukry | 58 g |
| Błonnik | 1,5 g |
| Białko | 5,3 g |
| Sól | 0,31 g |
Waga
96 g
Przechowywanie
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

